çtv

Çapul TV cuma akşamı “Çapulcular Meydanı”na çağırıyor

Sol Defter- Haber - 28 Haziran 2013 - #direngeziparkı / Türkiye

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail

“Çapulcular Meydanı”nda ünlü-ünsüz direnişçiler forumlarda yürütülen tartışmaları, mücadelenin seyrini, sansür ve dezenformasyonla gizlenmeye çalışılan gerçekleri konuşacak

Gezi Parkı direniş alanının bilgisini paylaşmak için kurulan ve Gezi Parkı polis saldırısı ile boşlatıldıktan sonra yayınına forum alanlarından devam eden Çapul TV, cuma akşamı özel bir programla karşınızda olacak.

Beşiktaş Abbasağa Parkı’ndan canlı yayına devam eden Çapul TV, 28 Haziran Cuma 21.00’da başlayacak “çapulcular meydanı” programında İstanbul’daki diğer forumlardan gelebilen katılımcılarla, Taksim Dayanışması bileşenleriyle, hukukçular ve gazetecilerle direnişin seyrini tartışacak.

Perşembe akşamı forum alanında düzenlenen oylamayla forumla “Çapulcular Meydanı”nın birleştirilmesi yönünde çıkan karar doğrultusunda, Abbasağa Forumu da Cuma akşamı için “Çapulcular Meydanı” olarak gerçekleşecek.

Egemen medya kurallarının işletilmeyeceği “çapulcular meydanı”nda ünlü-ünsüz bütün direnişçiler forumlarda yürütülen tartışmaları, mücadelenin seyrini, sansür ve dezenformasyonla gizlenmeye çalışılan gerçekleri konuşacak.

Çapul TV’ciler toplanıyor

Yayınını süreklileştirme kararı alan Çapul TV, direniş ekranına katkıda bulunmak isteyenlerle bir araya geliyor. İlk toplantı 30 Haziran Pazar 14.00’da Taksim Cezayir Sokak’taki Cezayir Restaurant Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Çapul TV toplantıya katılacak olan gönüllüleri toplantı öncesi http://www.capul.tv/form.html adresindeki formu doldurmaya çağırıyor.

 

Facebooktwittergoogle_plusredditlinkedinmail

› tags: Çapul TV /

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.